--Naujienos--

 • 2018-08-10

  Totalus Regatta avalynės špardavimas - visai avalynei - 60 % nuolaida !!!
  2018-05-02

  Turistininių kuprinių papildymas :)


  2018-05-01

  Mielieji turistai - jau gavome Hi-Tec batų siuntą :)


  2017-12-11

  Atvyko naujos Elan slidės !!! 


  2017-11-29

    Verslininkas T. Žurkus: „Sėkmė neateina iš karto“

    Brazilų rašytojas yra pasakęs: „Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų“. Reikia pripažinti, kad žinomo kūrėjo prieš     daugelį metų pasakyta mintis - anaiptol nepraranda aktualumo ir šiandien. Svajones kiekvienas siekiame įgyvendinti, nepaisant to, kad kartais jos būna šiek tiek utopiškos ar net beprotiškos.

    Savo svajonę įgyvendinti ryžosi ir Tomas Žurkus, įkurdamas įmonę „Laukinis sportas“. Ši parduotuvė netrukus tapo tikru atradimu kalnų sporto ar tiesiog aktyvaus laisvalaikio entuziastams. Čia jie randa kokybišką, įvairiems sportams pritaikytą aprangą visiems šeimos nariams, pagal kiekvieno jų skonį ir poreikius.

    Įmonės vadovas T. Žurkus portalui vilniuje.info pasakojo, kad prekyba žiemos sporto prekėmis susidomėjo dar paauglystėje. Būdamas vos penkiolikos metų jis padėdavo tėvui dirbti nedidelėje parduotuvėlėje, kurioje prekės būdavo susiję su sporto inventoriumi. Taigi svajonė, kada nors įkurti panašią parduotuvę, Tomo buvo projektuojama gana anksti.

    Tomo tėvo parduotuvei nepavykus įsitvirtinti verslo sektoriuose - ją teko uždaryti. Nepaisant to, dabar sėkmingai gyvuojančios įmonės „Laukinis sportas“ vadovas nenuleido nosies ir ieškodavo panašaus darbo, kur reikėtų prekiauti sporto prekėmis.

    Paklaustas apie sėkmę karjeroje, parduotuvės vadovas sako, kad ši tikrai neateina iš karto. Anot jo, visų pirma, tenka kurį laiką padirbėti samdomu darbuotoju, išmokti verslo partnerio darbo subtilybių, ir galiausiai, įgyjus pakankamai kompetencijos, galima įkurti savo verslą.


  -Kaip kilo idėja parduotuvę pavadinti „Laukiniu sportu“?

  -Tokia mintis kilo mano kolegai. Kadangi žodžio laukinis prasmė - dviprasmiška, susijusi su lauko erdve ir pašėlusiu, laukiniu charakteriu.

  -Kokius didžiausius iššūkius teko išgyventi prieš įkuriant įmonę „Laukinis sportas“?

  -Verslo rinkoje buvau naujokas, todėl, nors prekes, kurias pardavinėsime, išmaniau puikiai, bet nuo ko pradėti kurti įmonę – tikrai nežinojau. Todėl patarimų ir receptų kreipiausi pas draugus ir kolegas.

  -Kokiuose renginiuose ar projektuose dalyvavo „Laukinis sportas“?

  -Esame didžiausio miesto multi-sporto varžybų pasaulyje „Vilnius Challenge“ partneriai, bendradarbiaujame su neįgaliųjų bendruomene. Vienas paskutinių renginių, kuriame teko dalyvauti įmonei „Laukinis sportas“, buvo žurnalistų slidinėjimo varžybos. Artimiausiu metu mūsų įmonės asortimentą galėsite rasti ir Palangos šventėje.

  -Kokių turite ateities planų? Gal planuojate plėstis į kitus Lietuvos miestus?

  -Tiesą sakant, minčių plėstis į kitus Lietuvos miestus neturime, bet norėtųsi antros parduotuvės Vilniuje ir pirmosios Kaune.

  -Kaip savo svajonių įmonę „Laukinis sportas“ įsivaizduojate po 5-erių metų?

  -Tikuosi, kad po penkerių metų jau žinosime, ko reikia mūsų klientui. Jeigu šiandien žinome, kokių prekių mūsų klientams reikės žiemai, dėl vasaros dar turime abejonių ir nevisada žinome, ko tiksliai šie ieškos.

  Sporto prekių parduotuvės vadovas pasakojo, kad didžiausias iššūkis kuriant įmonę buvo ne partnerių paieška, bet uždavinys, kaip atrasti tinkam vietą, kuri būtų patogi klientui.

  T. Žurkus - tai sėkmingas verslininko pavyzdys visiems, kurie planuoja pradėti savo veiklą. Vyras pasakoja, kad aprengti vaikus tikrai nėra menkas iššūkis, todėl pats įkūrė parduotuvę, kurioje klientai galėtų rasti drabužius net trejų metų mažyliams.

  Naujienų portalas vilniuje.info apsilankė parduotuvėje „Laukinis sportas“ ir sužinojo, kad išsinuomoti slidinėjimo komplektą, kurį sudaro slidės, batai, šalmas ir lazdos, dešimčiai dienų kainuoja tik 60 eurų. Pavasarį ypač populiarius riedučius arba longboardus išsinuomoti parai galima vos už 10 eurų. Be to vaikams ir senjorams čia taikoma 30 % nuolaida.


  2017-11-28

  "Aktyvus stovyklavimas' yra stovyklų vaikams ir jaunimui organizatorius ištisus metus. Tai stovyklavimas, orientuotas į aktyvias sporto šakas, aktyvią gyvenseną, judėjimą, gamtą.

  Stovyklautojų amžiaus intervalas yra 8 – 18 metų. Visų sporto šakų pamokas veda profesionalūs instruktoriai, dirbantys su nedidelėmis vaikų grupelėmis arba individualiai su kiekvienu vaiku atskirai.

  Vasaros stovyklos
  Vasarą "Aktyvus stovyklavimas" organizuoja atskiras savaitės trukmės burlenčių, jėgos aitvarų, irklenčių, vandenlenčių, jodinimo žirgais, stovyklas, kurios vyksta gražiausiame Lietuvos krašte – Mažojoje Lietuvoje. Stovyklos bazė įsikūrusi Kuršių marių pakrantėje su kerinčiu Negyvųjų kopų vaizdu – Svencelės kaimas, Klaipėdos apskritis.

  Slidinėjimo stovyklos
  O jau septinti metai iš eilės "Aktyvaus stovyklavimo" komanda šėlsta su vaikais ant kalno. Instruktoriai turi praktikos, įgūdžių ir begalinio noro išmokyti vaikus čiuožti. "Aktyvaus stovyklavimo" snieglenčių ir slidžių stovyklos, būreliai, vyksta uždaroje slidinėjimo trasoje "Snow arenoje" (Druskininkai), esant tinkamoms oro sąlygoms – 'Liepkalnyje" ( Vilniaus slidinėjimo trasa). Šios slidinėjimo stovyklos skirtos pradedantiems (niekada nebandžiusiems čiuožti) ir pažengusiems, kurios vyksta per vaikų ir jaunimo: rudens, Kalėdų, žiemos, pavasario atostogas.

  Planuojamos stovyklos
  'Aktyvaus stovyklavimo" komandos planuose dieninės ir savaitgalinės stovyklos Vilniuje, Vilniaus apskrityje, Trakuose: riedučių, longboard‘ų, riedlenčių, išgyvenimo stovyklų ir kitų aktyvių veiklų.

  Stovyklautojų dienos užimtumas stovyklose
  Trumpa apžvalga, kaip atrodo stovyklautojo diena tokiose stovyklose. Tikriausiai reikėtų pradėti nuo to, kad vaikai gyvena sodyboje su visais patogumais ir yra maitinami skaniu bei subalansuotu maistu 4 kartus per dieną. Rytais daroma mankšta, vaikai bėga krosą, pravedama joga. Papusryčiavę vaikai aptaria praėjusią dieną ir ką veiks toliau.

  Vasaros metus vyksta užsiėmimai pagal pasirinktą sporto šaką, atsižvelgiant į oro sąlygas. Jei užtenka vėjo, ima jėgos aitvarus ar burlentes. Jei vėjo mažai, iriasi irklentėmis ar išbando vandenlenčių sportą – visuomet yra alternatyva. Jei oras visai netinkamas lauko veikloms, vyksta užsiėmimai viduje. Be pasirinktų sporto šakių taip pat rengiamos tinklinio, kvadrato, futbolo, orientacinės varžybos ar eina į žygius. Vakarais vaikai žaidžia "Protų mūšius", vakaroja prie laužo, žiūri motyvacinius filmus ar filmuotą vaikų ir jaunimo medžiagą, po kurios vyksta aptarimai apie klaidas ar pažangas, kas verčia dar greičiau tobulėti. Kiekviena diena, vyksta pagal numatytą dienotvarkę ir nuo ryto iki vakaro yra aktyviai užimta. Slidinėjimo stovyklos užimtumas taip pat garantuota. Šešios "darbo" valandos ant kalno, o kiekvieną vakarą dienos įspūdžių aptarimas, nuotraukų bei filmų peržiūra, vyks teorijos ir praktikos pamokėlės, atsiskaitymai.

  Ką vertėtų apie "Aktyvaus stovyklavimo" stovyklas iš anksto žinoti tėveliams?

  Dažniausiai vaikai atvyksta pagal rekomendacijas. Sugrįžtančių vaikų yra apie 85 %, tad iš anksto nemažai žino apie "Aktyvaus stovyklavimo" taisykles ir visą veiklą. Greičiausiai normalu, kad pirmą kartą besilankantiems tokio pobūdžio stovyklose kyla klausimų dėl vaikų saugumo, užimtumo. Būkite ramūs nes stovykloje dirba kvalifikuoti instruktoriai, patyrę vadovai, o visų svarbiausia –jie turi ilgametę patirtį. Pradedančiuosius ir pažengusius vaikus instruktoriai supažindina su visomis saugumo taisyklėmis. Taip pat suteikiamas pritaikytas kiekvienam inventorius ir visos reikalingos tam apsaugas.

  Motyvacija
  Besibaigiant stovyklai, visiems stovyklautojams įteikiami diplomai, medaliai, stovyklos nuotraukų rinkiniai. Stovyklos rėmėjų dėka patiems šauniausiems, stipriausiems ar kūrybiškiausiems stovyklos dalyviams (-ėms), įteikiami ypatingi prizai.
  Buvimas tokiose stovyklose ugdo pasitikėjimą savimi, padeda įveikti savo baimes, užsispyrimus. Vaikai, matydami tokią aktyvią bendruomenę bei dirbdami komandose išmoksta vienas kitą palaikyti, auga, kaip stiprios asmenybės.

  Atsiliepimai
  Per aštuonerius stovyklų metus "Aktyvaus stovyklavimo" komanda nesulaukė jokių blogų atsiliepimų. Vaikai namo išvyksta su geromis emocijomis, laimingi. O atvykusių pasiimti tėvelių akyse, matomas džiaugsmas. Jei laimingi vaikai, laimingi ir tėvai, tuomet laiminga ir visa komanda. Tai ir yra pats geriausias grįžtamasis ryšys, kurio nepakeis niekas.

  Linkime
  "Aktyvaus stovyklavimo" komanda linki, kuo daugiau judėti, daugiau bendrauti, kurti aktyvias bendruomenes, dėl to tapsime tik laimingesni ir stipresni kaip asmenybės. Kiekvieno žmogaus, o ypač vaikų, bent maža dienos dalis turėtų būti aktyvi. Leidžiant laiką aktyviai ne tik gerėja fiziniai duomenys, bet ir loginis mąstymas, problemų sprendimas, požiūris ir gebėjimas kontroliuoti savo emocijas.

  "Aktyvus stovyklavimas" – kelias į aktyvų gyvenimą!

  Daugiau informacijos - http://www.aktyvusstovyklavimas.lt/


  2017-10-01


  2017-08-17


  2017-07-17

  DĖMESIO DĖMESIO VISIEMS KRUIZERIAMS - 20 %


  2017-06-21

  Atvyko didelis Regatta ir Dare2b prekių papildymas :)
  Nuolaidos net iki - 50 %


   

  2017-05-08

  Nauji moteriški leginsai sportui jau pas mus !!!


  2017-05-02

  Orams gražėjant siūlome nupirkti vaikučiams kokybiškus balansinius paspirtukus mokintis važinėti ir puikiai leisti laiką gryname ore :) 


   

  2017-04-28

  Papildymas softshell'ų atsirado ir raudona spalva :)  Plius 50% nuolaida !!!


  2017-04-27

  "Regatta" ir "Dare2b" medvilniniai techniniai marškinėliai ilgomis rankovėmis jau mūsų parduotuvėje :) Visi su didžiule nuolaida tik po 19 Eurų. Kviečiame užsukti pasimatuoti ir įsigyti :)   ATVYKO! Nauja siunta riedučių jau laukia Jūsų. Turime įvairių stilių, spalvų riedučių visiems skoniams. Sezono pradžiai taikomos nuolaidos. Laukiam!